טלפון

+123-456-7890

אימייל

mail@domain.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

היי לכל הנשים היפהפיות, נערות הליווי המהממות,

קוראים לי רובי, ואני בת עשרים ותשע. אני נראית די טוב, לכל דעה ועניין. אומנם לא דוגמנית צמרת, אבל בהחלט טוב בשביל להיות נערת ליווי, אשר מספקת שירותי ליווי בכל אותן דירות דיסקרטיות. אתם בטח תוהים בינכם לבין עצמכם, למה לי בכלל דירות דיסקרטיות? ובכן, אני יודעת ומבינה לגמרי מה עושה בדיוק טוב ללקוחות שלי, מה ישמח אותם, ואוכל לומר בוודאות כי דירות דיסקרטיות משמחות את הלקוחות שלי, בעוד אני יכולה לעשות להם בהן מסז' מפנק, שהופך את האווירה במקום למחשמלת, לחוויה אדירה, ולעונג חושים מוחלט. אבל מספיק לדבר על דירות דיסקרטיות, בואו ונדבר קצת על החוויות שלי.

אני בחורה דתייה, מבית ממש דתי, אפשר להגיד לגמרי דוסים. הייתה תקופה שחזרתי בשאלה, וזאת הייתה התקופה שההורים שלי החליטו לנתק אתי קשר. הם העיפו אותי מהבית, ממש זרקו אותי לרחוב, ובלית ברירה הפכתי לנערת ליווי. אין מה לעשות, בחרה צריכה להתפרנס בדרך כזאת או אחרת. השנים שהייתי דתל"שית היו השנים היפות בחיי, למרות העובדה שעבדתי בעבודה בזויה בדמות של נערת ליווי. נהניתי מכל תשומת הלב שקיבלתי מהלקוחות שלי, מהקולגות שלי לעבודה, מההורים שלהן, ומכל הסביבה הקרובה אליי. אבל הניתוק מההורים שלי, והניכור שעברתי היה קשה מנשוא.

ההתמודדות שלי לוותה בכל מיני דיכאונות שנקלעתי אליהם. התחלתי ליטול תרופות נגד דיכאון, והחיים שלי שוב התהפכו. כל מה שרציתי כל הזמן זה רק ללכת לישון. למרות שנטלתי תרופות נגד דיכאון, הדיכאון החריף, והבנתי שהבעיה קצת יותר עמוקה ומסובכת ממה שאני מודה בפני עצמי. בהיותי באה ממשפחה חמה ומלוכדת, חוסר בני המשפחה שלי בחיי היה קשה ביותר. לאט לאט התחלתי להתקרב עוד פעם לחיק הדת, החזרתי את האמונה שלי באלוהים. אבל על העבודה שלי בתור נערת ליווי ממש לא הסכמתי לדבר. התרגלתי לרמת חיים גבוהה, והיה לי יותר מדי קשה לוותר עליה.

יום אחד הגיע אליי לקוח חדש, קראו לו שי. שי היה איש עסקים אמיד מאוד, והסתבר שגם הוא היה דתי, ובשיחת ההיכרות שלנו, הבנתי שהוא גם מכיר ממש טוב את ההורים שלי. ביקשתי משי, או יותר נכון להגיד ממש התחננתי בפניו, שינסה לתווך ביני לבין ההורים שלי. גוללתי בפניו את המקרה שלי, ומה שעבר עליי לאחרונה. שי מאוד ריחם עליי, וגמר אומר לעזור לי. לאחר שבוע נקבעה פגישה עם ההורים שלי, ומאז אנחנו בקשר מצוין, הם שמחו לשמוע שחזרתי לדת, וכמובן שהם לא יודעים במה אני עוסקת כיום…

מאמרים מומלצים