טלפון

+123-456-7890

אימייל

mail@domain.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

נאלצתי לפגוש את מישל הכי טובה שלי בבנגקוק, היה לנו קשר ייחודי, מלבד הרגשת חמלה ואהבה, נהגתי גם להרגיש אליה תאווה, אולם מעולם לא התוודיתי בפניה.

הזמנתי חדר במלון בבנגקוק, השעה הייתה 10:00 בבוקר והתעוררתי חרמן אחרי שחלמתי חלמתי עליה כל הלילה. ככל שחלף הזמן, התלבשתי בפורמליות כפי שהיא חיבבה אותי בלבוש רשמי, בשעה 11:00 היא הייתה צריכה לבוא, ושם היא הייתה בשעה חדה 11.

קיבלתי אותה בחיבוק חם והדוק, עברו חודשים מאז שנפגשנו. היא לבשה שמלה אדומה ושחורה. שמלה סופר מטריפה אדומה שהסתיימה ממש מעל הברכיים והחזייה השחורה, המחשוף העמוק שלה נראה בבירור, הציצים החשופים שלה גרמו לי להתאוות אליה עוד יותר.

היא נכנסה וישבה ליד המיטה, פתחה את שערותיה ועשתה לה נוח, היא החמיאה לי על התלבושת שלי, שוחחנו קצת, הצעתי לה קפה, היא הסכימה והסתובבתי לשולחן והתחלתי להכין את הקפה עם קומקום בחדר.

כשהכנתי את הקפה, היא אמרה "אני רוצה להגיד לך משהו שלא אמרתי קודם", בלי להסתובב לעברה, אמרתי "אוקיי, מה זה?", היא התקרבה אליי וחיבקה אותי מאחור, היא לחצה את הגוף שלה על שלי, הציצים שלה לחצו על הגב שלי הדליק אותי אבל שלטתי ושאלתי "הכל בסדר?" סובבתי את פניי לעברה ושאלתי "מה קרה, את בסדר?", היא לא אמרה דבר ונישקה אותי ישר על שפתיי. יכולתי להבין שהיא גם מרגישה תאווה אליי, הנשיקה שלה אמרה הכל. לא יכולתי לשלוט והחזקתי את פניה בידיי נישק אותה, הנשיקה העדינה שלנו הפכה לנשיקה ונשיכה נלהבת וקשה לאחר מספר דקות. הידיים שלי היו על התחת שלה עכשיו, רק הזזתי את הידיים שלי בעדינות על התחת שלה, גם דחפתי את התחת שלה לכיוון התחת שלי, היא עכשיו נשכה את הצוואר שלי, איך שהיא נשקה את הצוואר שלי, הכעיסה אותי, נאנחתי "אההה" אמממההה" "אהההה", החבטתי בתחת שלה בחוזקה, היא נאנקה "אהההה" הרבצתי לה ובו זמנית נישקתי אותה על הצוואר כמו שמנשקים באחת מאותן דירות דיסקרטיות בהרצליה , תנוכי האוזניים והשפתיים, היא הייתה עם ידיה בשיער שלי, כמו היא החזיקה אותם חזק, ידעתי שהיא אוהבת את זה…

מאמרים מומלצים