טלפון

+123-456-7890

אימייל

mail@domain.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

צהריים טובים,

קוראים לו טוהר, ואני אחת מאותן נערות ליווי בתל אביב. בוודאי כי נערות ליווי בתל אביב יודו ויתוודו כי זה ממש לא כל כך נורא, והאמת היא שגם אני חושבת ככה. שאם לא כן, לא היו כל כך הרבה נערות ליווי בתל אביב. אני בת עשרים ושלוש וקצת, ובורכתי בנתונים טבעיים ממש מרשימים, חוץ מהשיפוץ של החזה שעשיתי, הכול ממש טבעי אצלי. אני לא גבוהה ולא נמוכה, אני לא שמנה ולא רזה, אבל אני נראית מיליון דולר. יש לי שיער שחור כמו עורב, עיניים ירוקות ויוקדות, ואני ממגנטת באמצעותן כל גבר מצוי, בוודאי תבינו מכך שאני עושה חייל בעבודה שלי בתור אחת מן נערות ליווי בתל אביב. אני כבר שנתיים נערת ליווי בתל אביב, ואני רוצה להגיד לכם שאין רגע דל בעבודה של נערות ליווי בתל אביב. כל יום עבודה שונה מהיום שעבר, ולמעשה, כל שעה ביום שונה מהשעה שעברה. כל פעם מגיע לקוח אחר, כל אחד והפוזה שלו, כל אחד והפטיש שלו, כל אחד ומה שהוא הכי אוהב, או מה שהוא הכי שונא, פשוט עולם ומלואו. אבל די קשקשת, רציתי לשתף אתכם היום באחד המפגשים הממש מסעירים שהיו לי עם הלקוח הקבוע שלי שקוראים לו סאלי.

במבט ראשוני סאלי ממש לא נראה טוב, אפילו הוא נראה די גרוע. רזה יותר מדי, גבוה יותר מדי, אף נשר, קרחת, מתלבש כמו הצרות שלי. איך שהוא נכנס לדירה הדיסקרטית שלי בתל אביב, רציתי מיד לבטל אתו את הפגישה, כל מה שעבר לי בראש זה איך אני יכולה באמת לשכב עם יצור כזה? אמרתי לסאלי שנהיה לי פתאום כאב ראש ממש רציני, ואני נאלצת לבטל את הסשיין שלנו. סאלי, שהיה מאוד מודע לעצמו, אמר לי ככה – "תראי טוהר, אני יודע שאני ממש לא האביר על הסוס הלבן. אבל אני כבר פה. מה דעתך לתת לי הזדמנות? אני מבטיח שאני לא אאכזב אותך. ככלות הכול, יש הפתעות בחיים. מה דעתך, תזרמי אתי?" רחמיי החלו להעלות, ופתאום הוא היה נראה לי שונה. משהו בו שידר יותר עוצמה, והסכמתי לתת לו צ'אנס לכבוש אותי במיטה, וזה בדיוק מה שהוא עשה.

בוודאי שלא ציפיתם לתפנית הזאת בעלילה, אבל סאלי היה קליבר במיטה. סאלי הוריד לי בעדינות את החזייה, ולקח את השד שלי לפיו והחל למצוץ אותו בשקיקה, מצץ וליקק אותו. הוא עבר מהאחד לשני, מצץ, נשך וליקק כל אחד בנחישות. הפטמות שלי הגיבו והזדקרו כמו נר חנוכה, כמו פסגות ההרים הקטנות, בלטו החוצה בגאווה וחשפו את נעוריי ואת ההתרגשות שלי מתשומת הלב שסאלי העניק לי. לא אלאה אתכם בפרטים, אבל זה היה הזיון של החיים שלי, הכי טוב שלי, ומאז סאלי הפך להיות הלקוח המועדף שלי, אנחנו נפגשים כל יום שלישי בשמונה בבוקר מאז ועד היום, ונראה שבכל פעם הוא רק יותר ויותר מחדש לי…

מאמרים מומלצים